Programator Magento

  • Joburi

Căutăm programator Magento cu experiență de minimum 1 an, să se alăture echipei noastre. Vei face parte dintr-o echipă dinamică în care principalele tale responsabilități vor fi dezvoltarea de extensii personalizate și cod personalizat pentru Magento e-Commerce. Avem nevoie de oameni cărora le plac provocările și care sunt pasionați de ceea ce fac. Credem că oamenii cu adevărat dedicați pot schimba lucrurile.

Responsabilități

• Analizezi cerințele clientului și dezvolți/recomanzi soluții
• Colaborezi cu managerul de proiect pentru a înțelege nevoile clientului și comunici progresul proiectului
• Scrii cod eficient și, în același timp, frumos
• Vii cu idei și soluții noi și inovatoare
• Ești la curent cu problemele din industria IT și tendințele curente, în special în ceea ce privește actualizările Magento cele mai recente și noi tehnici de optimizare
• Testezi și rezolvi problemele apărute
• Analizezi cerințele și specificațiile de pe proiect

Abilități dorite și experiență

• Experiență minim 1 an ca programator Magento
• Abilitatea de a gestiona Magento din consola de administrare
• Experiență cu consola de administrare Magento și caracteristicile sale
• Experiență cu structura Magento și Zend Framework
• Abilitatea de a colabora cu echipa tehnică
• Experiență cu tehnicile de dezvoltare Magento
• Experiența în e-Commerce sau experiență web asemănătoare este obligatorie
• Abilități de comunicare scrisă și verbală în limba engleză
• Cunoștințe de bază pentru programarea Front-End în Magento
• Abilitatea de a folosi Git
• Persoană proactivă
• Abilități de lider

Orice calificare este un plus.
De asemenea, dacă este disponibil, suntem dornici să vedem un portofoliu.

Beneficii

• Pachet salarial competitiv
• Beneficii sportive
• Program de lucru flexibil
• O carieră bine definită
• Un mediu de lucru profesionist și prietenos
• Activități de formare și team building
• Activități de implicare comunitară
• Birou central și cool
• Perioadă de probă plătită
• Jocuri de echipă, competiții și petreceri în ultima vineri a fiecărei luni

Dacă ești interesat, lasă CV-ul la adresa office@icoldo.com. Așteptăm vești de la tine!