Programatori juniori Unity

  • Joburi

Unity logo - Unity game development

Căutăm programatori Unity cu C#, cu sau fără experiență (pregătire inclusă), să se alăture echipei noastre cât mai curând posibil. Vei face parte dintr-o echipă dinamică și tânără, iar principala ta responsabilitate va fi dezvoltarea de jocuri și alte implementări conexe. Avem nevoie de oameni cărora le plac provocările și care sunt pasionați de ceea ce fac. Credem că oamenii cu adevărat dedicați pot schimba lucrurile.

Responsabilități

• Dezvoltarea și testarea de noi jocuri
• Crearea unui instrumentar și a unor instrumente de profiling
• Scrii cod eficient și, în același timp, estetic
• Vii cu idei și soluții noi și inovatoare
• Realizezi mentenanță peste produse existente rezolvând erori sau adăugând opțiuni noi
• Analizezi cerințele și specificațiile de pe proiect

Abilități dorite și experiență

• Trebuie să joci jocuri video măcar ocazional
• Ești un bun co-echipier
• Ești bun la rezolvat probleme
• Ai cunoștințe de bază de C# și Microsoft Visual Studio
• Experiență minimă cu Unity3D
• Ai cunoștințe de bază despre implementarea și proiectarea orientată obiect
• Ai cunoștințe de bază despre matematică 2D/3D (algebră liniară, trigonometrie)
• Ai idei generale despre dezvoltarea pe platforme mobile (iOS, Android, Windows)
• Abilități de comunicare scrisă și verbală în limba engleză
• Abordare creativă, capacitatea de a rezolva probleme tehnice

Orice calificare în plus poate constitui un avantaj.
De asemenea, dacă există disponibilitatea, suntem dornici să vedem un portofoliu personal.

Beneficii

• Pachet salarial competitiv
• Beneficii sportive
• Program de lucru flexibil
• O carieră bine definită
• Un mediu de lucru profesionist și prietenos
• Activități de formare și teambuilding
• Activități de implicare comunitară
• Birou central și cool
• Perioadă de probă plătită
• Jocuri de echipă, competiții și petreceri în ultima vineri a fiecărei luni

Dacă ești interesat, lasă CV-ul la adresa office@icoldo.com. Așteptăm vești de la tine!